1887–1953
93
137 %
2 400 000 Kč
2 400 000 Kč
9 x 11,5 cm
Signatura: O. Blažíček 36 v tisku
litografie
20 x 16 cm
Signatura: O. Blažíček 1939 v tisku
litografie
20 x 23,5 cm
litografie
21 x 24 cm
Signatura: O. Blažíček 38 v obraze
barevná litografie
9 x 12 cm
litografie
20,5 x 24 cm
Signatura: O. Blažíček v tisku
30. léta
olej, tempera, malířská lepenka
38,9 x 50,3 cm
Signatura: O. Blažíček
olej, lepenka
60 x 85 cm
Signatura: O. Blažíček