1887–1953
93
137 %
2 400 000 Kč
2 400 000 Kč
litografie
20,5 x 24 cm
Signatura: O. Blažíček v tisku
30. léta
olej, tempera, malířská lepenka
38,9 x 50,3 cm
Signatura: O. Blažíček
olej, lepenka
60 x 85 cm
Signatura: O. Blažíček