1887–1953
93
137 %
2 400 000 Kč
2 400 000 Kč
olej, plátno
85 x 100 cm
Signatura: sign. UD O. Blažíček 36
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 27.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, malířská lepenka
45 x 50,5 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, dřevěná deska
90 x 79,5 cm
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, lepenka
38 x 33 cm
Signatura: sign. PD O Blažíček 1920
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolem roku 193
olej, plátno
100 x 110 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej, plátno
85 x 100 cm
olej, plátno
80 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, malířská lepenka
45 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |