1887–1953
93
137 %
2 400 000 Kč
2 400 000 Kč
kolem r. 1950
olej, karton, lepenka
39 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1940
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |