1887–1953
93
137 %
2 400 000 Kč
2 400 000 Kč
olej, malířská lepenka
45 x 60 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1913
29,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD O. Blažíček 1913
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
70 x 95 cm
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
70 x 73 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 38
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |