akryl, asambláž, plast, plátno
v 140 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu M. Knížák 1989
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1961 - 84
komb. grafický list, asambláž, kresba IV/XXX
59 x 82,5 cm
Signatura: sign. PD Milan Knížák 1961 - 84
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |