akryl, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Knížák
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1. pol. 70. le
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu M. Knížák
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1. pol. 70. le
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
1973-1975
55 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu M. Knížák 73-5
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, tuš, pastel, karton
99 x 69 cm
Signatura: sign. UD M. K. 93
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |