v 69 ✕ š 98 cm
5 x barevný ofset, pohlednice
15,5 x 11 / 9 x 14 cm
Signatura: 5 x na rubu Milan Knížák v tisku
1. pol. 70. let 20. stol.
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
Signatura: na rubu M. Knížák
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu M. Knížák 73-5
koláž, běloba, fixy, kuličkové pero, partitura
v 32 ✕ š 24 cm
Signatura: 4 x M. Knížák
5 x barevný ofset, pohlednice
15,5 x 11 / 9 x 14 cm
1. pol. 70. let 20. stol.
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
Signatura: na rubu M. Knížák
1978-1980
tisk, dvoulist, rudá bavlněná rukavice
25 x 20 cm
Signatura: na rubu papíru M. Knížák 78-80
32 x 24 cm
Signatura: 2 x M. Knížák
koláž, stříbrná fólie, kresba tužkou
48 x 35 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, PN autorské razítko
1983-1984
kresba tužkou, akvarel
35 x 48,5 cm
Signatura: PD autorské razítko Knížák, 1983-4
1. pol. 70. let 20. stol.
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
Signatura: na rubu M. Knížák