akryl, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Knížák
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1. pol. 70. le
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu M. Knížák
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1. pol. 70. le
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm