1927–1991
21
182 %
110 000 Kč
70. léta
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: nesignováno
65 x 81 cm
Signatura: M. Klvaňa 68
73 x 60 cm
Signatura: M. Klvaňa 70