1927–1991
olej, plátno
v 139 ✕ š 110 cm
Signatura: neznačeno
olej, deska
76,5 x 42 cm
Signatura: PD M. Klvaňa 63
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: LD M. Klvaňa 58
olej, plátno
139 x 110 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: LD M. Klvaňa 58
olej, plátno
130 x 110 cm
Signatura: LD M. Klvaňa 77
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: LD M. Klvaňa 62
olej, plátno
114 x 83 cm
Signatura: LD M. Klvaňa 61
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: LD M. Klvaňa 62
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: LD L. Klvaňa 62
olej, plátno
98 x 68 cm
70. léta
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: nesignováno