1925–2000
83
100 %
2 162 Kč
2 900 Kč
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: UD 48 Albich, LD Al v tisku
akryl, plátno, deska
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Albich 86, na rubu Albich 86
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Albich 88, na rubu Albich 88
akryl, plátno, deska
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Albich 89, na rubu Albich 89
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Albich 89, na rubu Albich 89
olej, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm