1925–2000
83
100 %
2 162 Kč
2 900 Kč
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Albich 89, na rubu Albich 89
akryl, plátno, sololit
v 10 ✕ š 10 cm
akvarel, tuš
v 26 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram Al, UD M. Albich
v 12 ✕ š 7 cm
Signatura: UD 48 Albich, LD Al v tisku
suchá jehla 33/60
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Albich 91
1965, 1948
akvarel, dřevoryt
14,5 x 21 / 12 x 7 cm
Signatura: 2 x D Albich (65, 48), 1 x monogram Al v tisku
1990, 1991, 1948
2 x litografie, dřevoryt
19,5 x 14,5 / 12 x 7 cm
Signatura: 3 x D Albich (90, 91, 48)
1987, 1988
2 x litografie
12 x 21 / 19 x 15 cm
Signatura: 2 x UD Albich (87, 88)
12 x 7 cm
Signatura: UD Albich, LD Al v tisku
suchá jehla 4/50
20 x 14 cm
Signatura: PD Albich 88
suchá jehla, autorský tisk 6/10
20 x 13,5 cm
Signatura: PD Albich 91
suchá jehla, autorský tisk 3/14
21 x 14 cm
Signatura: PD Albich 90, na rubu Albich a autorské razítko