1946–1981
barevná litografie 12/12
35,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71.
akvarel
31 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR, na rubu 27. července 77.
barevná litografie, ruční papír 2/10
21 x 18,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
25 x 21 cm
Signatura: UD slepotiskové razítko s monogramem MR, na rubu 8. 12. 70
barevná litografie 2/10
20,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71