1946–1981
akvarel
30,5 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD monogram slepotiskovým razítkem MR, na rubu 27. července 77
barevná litografie 8/4
25,5 x 21 cm
Signatura: PD Michal Ranný, LD 1971
barevná litografie 12/12
35 x 29,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71.