1873–1962
1 078
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
v 21,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
dřevoryt - novotisk / ocelorytina
7 x 5,5 / 7,5 x 5 cm
Signatura: neznačeno / LD Max Švabinský v tisku, PD Jindra Schmidt v tisku
18 x 16 cm
Signatura: PD M Švabinský, M Švabinský 1921 v tisku
tisk, ruční papír
32 x 25,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 1930 v tisku
tisk
36,5 x 25,5 cm
Signatura: LD M. Švabinský DEL.SC.1919 v tisku
tisk
32 x 25,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský 1930 v tisku
1910
mezzotinta, ruční papír
19 x 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
kolem 1910
kresba uhlem
31 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: LD Švabinský
dřevoryt - novotisk
10,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
17 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: LD M Švabisnký V Chodově 1960, PD nad dedikací M Švabinský
akvarel, pastel, tužka
16 x 12,5 cm
Signatura: LD pod dedikací M Švabinský, PD Chodov 1960
2 x původní litografie
21 x 15 / 21,5 x 15,5 cm
Signatura: 1 x LD Švabinský 930 v tisku
litografie
9 x 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD pod dedikací M Švabinský, UD monogram ŠM 58 v tisku