1873–1962
1 067
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
heliogravura
v 15,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: UD M Švabinský 3. 6. - 59 u dedikace
barevná litografie
v 70,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD M Švabinský 1914 v tisku
litografie
10 x 10 cm
Signatura: PD MŠvabinský, LD MŠvabinský v tisku
litografie 3/40
6,5 x 5 cm
Signatura: UD M Švabinský
litografie 30/50
27 x 20 cm
Signatura: PD MŠvabinský léto 1944
litografie 148/200
31 x 26,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
10 x tisk
10 ks 9 x 14 cm
Signatura: 4 x monogram ŠM v tisku
lept 99/190
16 x 8 cm
Signatura: PD M Švabinský, M Švabinský v tisku
litografie 16/21
48 x 27 cm
Signatura: PD M Švabinský
22,5 x 15,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 148/200
31 x 26,5 cm
Signatura: PD M. Švabinský
litografie 4/40
27 x 15 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD obráceně monogram MŠ 56 v tisku
4 x kresba tužkou, 2 x tisk
13,5 x 7,5 / 7,5 x 5,5 cm (výřez)
Signatura: 2 x PD v tisku M. Š.
8 x ofset
8 ks 14,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno