1873–1962
1 077
124 %
160 000 Kč
1 591 Kč
2 100 000 Kč
litografie 14/21
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ v tisku
litografie 16/20
v 14 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 4/30
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD M Švabinský v tisku
litografie 46/50
v 17,8 ✕ š 134 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M. Švabinský v tisku
litografie 33/40
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský, LN M Švabinský v tisku pod dedikací
litografie 4/30
v 17,8 ✕ š 14 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 7/6
v 22 ✕ š 15 cm
litografie 1/27
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 1/25
v 11,8 ✕ š 16 cm
Signatura: PD M Švabinský
mezzotinta
v 3,5 ✕ š 4,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
14 x 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský 48
litografie
7 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PN M. Švabinský v tisku
litografie
16 x 11 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: LD ŠM, PD ŠM 55 v tisku
litografie
16 x 11 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie
7 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno
1904
akvarel, tuš, karton
35 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: PN M. Švabinský
litografie
7 x 4,5 cm
Signatura: neznačeno