1888–1971
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Benka
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
ilustrace, kresba tuší
22 x 15,2 cm
Signatura: sign. PD MB, na rubu Benka: Popoluša/1
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
ilustrace, kresba tuší
22,2 x 15 cm
Signatura: sign. PD MB, na rubu Benka: Myšacia bundička/3
1910 - 1915
olej, plátno
45 x 61 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
olej, karton
25 x 16 cm
Signatura: sign. LD M Benka 38
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |