1888–1971
litografie
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
barevný pastel, karton
34 x 52 cm (výřez)
Signatura: PD monogram MB
původní barevná litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: UD Martin Benka v tisku
10 x 8,5 (15 x 10) cm
Signatura: UD M. B. v tisku (obrázek), na dopise PD Martin Benka 1. 10. 1968, na rubu Martin Benka a autorské razítko
10 x 7 cm
Signatura: UD MBenka 28/XII 37
ocelorytina
3 x 4 cm
Signatura: Martin Benka v tisku, na známce v tisku M. Činovský 1991
ocelorytina
5 x 5,5 cm
Signatura: MB v tisku, jméno rytce M. Činovský 1988 v tisku na známce
ocelorytina
6 x 5,5 cm
11,5 x 10 cm
27,5 x 6 cm
28 x 6,5 cm
14 x 11 cm