1888–1971
olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej na malířské lepence, původní autorův rám
30 x 64 cm
Signatura: signováno LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
1911
olej, lepenka
68 x 97 cm
Signatura: sign. PD M. Benka 1911
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Benka
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
ilustrace, kresba tuší
22,2 x 15 cm
Signatura: sign. PD MB, na rubu Benka: Myšacia bundička/3
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
ilustrace, kresba tuší
22 x 15,2 cm
Signatura: sign. PD MB, na rubu Benka: Popoluša/1
1910 - 1915
olej, plátno
45 x 61 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
olej, karton
25 x 16 cm
Signatura: sign. LD M Benka 38
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
24,5 x 18 cm
Signatura: sign. PD M. Benka
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 48,5 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
24,8 x 18 cm
Signatura: sign. LD M. Benka 1933
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |