1888–1971
olej, lepenka
44 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD M. Benka, na rubu Martin Benka
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1912
olej, lepenka
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD M. Benka, RD 1912
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
24 x 28 cm
Signatura: sign. LD Benka
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32,5 x 33 cm
Signatura: sign. LD MBenka
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD M Benka
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
49 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |