1927–2010
22
127 %
4 833 Kč
1 150 000 Kč
v 41 ✕ š 40 cm
Signatura: neznačeno
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Willlding 67
opticko-kinetický objekt, serigrafie, akryl, plexi
v 51 ✕ š 51 ✕ h 5 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Wilding / 1973