1927–2010
22
127 %
4 833 Kč
1 150 000 Kč
vrstvené plexisklo, tisk 37/50
v 17,5 ✕ š 17,5 ✕ h 3 cm
Signatura: PD ze strany L. Wilding
grafický list
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Wilding 69
grafický list
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Wilding 67
grafický list
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Wilding 67
serigrafie 74/100
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Wilding 67
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Wilding 67
v 41 ✕ š 40 cm
Signatura: neznačeno
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: UD Willlding 67
opticko-kinetický objekt, serigrafie, akryl, plexi
v 51 ✕ š 51 ✕ h 5 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Wilding / 1973
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Wilding 67
zinkografie 83/100
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: UD Wilding 67
serigrafie 13/50
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Wilding 71