1896–1989
olej, plátno
75 x 103,5 cm
Signatura: sign. PD Lev 30
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1954
olej, mal. lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Lev 54
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
50 x 71 cm
Signatura: sign. PD Lev 35
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |