1896–1989
olej, plátno
75 x 103,5 cm
Signatura: sign. PD Lev 30
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1954
olej, mal. lepenka
35 x 25 cm
Signatura: sign. PD Lev 54
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
50 x 71 cm
Signatura: sign. PD Lev 35
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. LD Lev 33
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. Lev 28
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
65 x 93 cm
Signatura: sign. PD Lev 33
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD Lev 37
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Lev 34
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |