1929–2005
28
152 %
48 000 Kč
48 000 Kč
v 33 ✕ š 46 cm
Signatura: PD L. Ochr
akryl, plátno
v 59,5 ✕ š 120,5 cm
Signatura: UD monogram LOB
olej, enkaustika, lepenka
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: PU L. Ochr.
olej, enkaustika, sololit
v 28 ✕ š 52 cm
akryl, lepenka
v 19,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD L. Och.