1929–2005
28
152 %
48 000 Kč
48 000 Kč
olej, plátno
v 69 ✕ š 56 cm
Signatura: PD L. Ochrymčuk, na rubu L. Ochrymčuk / 1962
tisk, koláž / serigrafie
15 x 10,5 / 19,5 x 13 cm
Signatura: 2 x PD L. Ochrymčuk
v 33 ✕ š 46 cm
Signatura: PD L. Ochr
akryl, plátno
v 59,5 ✕ š 120,5 cm
Signatura: UD monogram LOB
olej, enkaustika, lepenka
v 30 ✕ š 30 cm
Signatura: PU L. Ochr.
olej, enkaustika, sololit
v 28 ✕ š 52 cm
akryl, lepenka
v 19,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD L. Och.
grafický list, papír na papíru 7/200
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD L. Ochrymčuk
grafický list, papír na papíru 10/200
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD L. Ochrymčuk
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD L. Ochrymčuk
42 x 30 cm
Signatura: PD monogram L. O.
20 x27 cm
Signatura: PD L. Ochrymčuk