1909–1980
93
116 %
226 500 Kč
1 577 Kč
420 000 Kč
litografie
v 17 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Zívr
kresba tužkou, karton
41 x 31 cm
Signatura: sign. LD Zívr 1946 Operace
komb. technika, papír
45,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD Zívr 1980