1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
koláž, akvarel, kresba tuší
37,5 x 26,5 cm
Signatura: PD monogram 20. 10. 1973
koláž, kresba tuší, tisk, karton
30 x 21 cm
Signatura: na rubu 1963 monogram
froasáž, kresba
21 x 14 cm
Signatura: UD monogram 86
1983-1984
ofset, tisk
26,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák, monogram 83 v tisku
reprodukce
37,5 x 30 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
barevná litografie 30/50
14,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
froasáž, koláž
15 x 11 cm
Signatura: D 84 Ladislav Novák
oboustranná kresba fixem
průměr 55 cm
Signatura: 2 x D monogram
6 x kresba tuší, koláž
35 x 23,5 cm
6 x tisk
42 x 14,5 cm
Signatura: na přebalu Ladislav Novák / 1966, 6 x PD monogram LN v tisku
froasáž
21 x 14 cm
Signatura: LD monogram 86
froasáž
21 x 14 cm
Signatura: UD monogram 86