1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
litografie 22/30
15,5 x 23,5 cm
Signatura: PD Ladislav Novák
froasáž, akvarel, papír
50 x 40 cm
Signatura: UD značkou autora 21 01 88 Ébouriffé
muchláž
10,5 x 29 cm
Signatura: monogram 84
8 x 6 cm
Signatura: Láďa Novák v tisku