1925–1999
177
150 %
20 714 Kč
15 000 Kč
200 000 Kč
chiasmáž
29,5 x 20,5 cm
Signatura: monogram LN 95
60. - 70. léta 20. stol.
grafický list
29,5 x 42 cm
Signatura: LN část značky s číslem 8
60. - 70. léta 20. stol.
grafický list
42 x 29,5 cm
Signatura: PN část značky s číslem 6
60. - 70. léta 20. stol.
grafický list
29,5 x 42 cm
Signatura: monogram LN 5.5
muchláž, akvarel, tužka
40 x 29 cm
Signatura: UD značkou autora Signes (magie)
froasáž, karton
50 x 40 cm
Signatura: UD 3/3/92 L equilibre labile