1919–1989
2007
grafický list 2/200
37 x 25,5 cm
Signatura: UD Vaca 07
akvarel
20 x 25,5 cm
Signatura: K. V. 57
28 x 16,5 cm
Signatura: Vaca 58
grafický list 32/100
19 x 12,5 cm
Signatura: Vaca 88
2007
grafický list 2/200
37 x 25,5 cm
Signatura: UD Vaca 07
litografie
19 x 12,5 cm
Signatura: Vaca
autorský list
37 x 25,5 cm
Signatura: Vaca 67
kvaš, lepenka
44 x 42 cm
Signatura: PD Vaca 57