1919–1989
grafický list
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Vaca 67
grafický list
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Vaca 67
barevná serigrafie 48/100
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Vaca 64/81
grafický list
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Vaca 67
kombinovaná technika, papír na papíru
v 5 ✕ š 4 cm
Signatura: UD Vaca 74
v 18 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Vaca 67
akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: na rubu K. Vaca
akvarel, tuš, papír na kartonu
v 23,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD Vaca 48
olej, tempera, lepenka
45 x 55 cm
Signatura: PD Vaca
olej, překližka
34 x 48 cm
Signatura: PD Vaca 80
olej, plátno
26 x 40 cm
Signatura: K. Vaca 64 na rubu s dedikací
2007
grafický list 2/200
37 x 25,5 cm
Signatura: UD Vaca 07