1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, malířská lepenka
55,5 x 46,5 cm (výřez)
Signatura: PD K. Jílek 62
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
58 x 51,5 cm
Signatura: PD K. Jílek
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
59 x 67 cm
Signatura: PD K. Jílek 73
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
59 x 66 cm
Signatura: PD K. Jílek 72
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |