1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, karton, sololit
60 x 76 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 43
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
41 x 69,5 cm
Signatura: sign. PD K Jílek 48.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 34
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, lepenka
31 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD K. Jílek 30
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
70 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 59
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
65 x 76 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 66
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
76 x 86 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 40
1954
olej, lepenka
57 x 48 cm
Signatura: sign. LD K. Jílek 54
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
68 x 54 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 69
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
2.pol.20.let
olej, lepenka
33,5 x 48,5 cn
Signatura: sign. PD K. Jílek
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, malířská lepenka
37 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 50
pol.40.let
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek