1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
65 x 76 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 66
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
76 x 86 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 40
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
68 x 54 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 69
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1954
olej, lepenka
57 x 48 cm
Signatura: sign. LD K. Jílek 54
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |