1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
pol.40.let
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
37 x 50 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 50
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
2.pol.20.let
olej, lepenka
33,5 x 48,5 cn
Signatura: sign. PD K. Jílek
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |