1896–1983
91
137 %
5 050 Kč
120 000 Kč
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 34
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, lepenka
31 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD K. Jílek 30
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
70 x 75 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 59
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |