1925–2009
109
122 %
64 500 Kč
3 650 Kč
230 000 Kč
suchá jehla 32/32
v 27 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD K Chaba 81
suchá jehla 39/150
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Karel Chaba
suchá jehla 39/150
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Karel Chaba
barevná litografie
v 53,5 ✕ š 70 cm
Signatura: LN všemi autory
barevná litografie 12/200
v 38 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Karel Chaba 83
lept 31/80
v 28,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD K. Chaba 77
2 x kombinovaná technika, papír
17 x 12,5 / 20 x 10 cm
Signatura: 2 x PD Chaba
akvarel
v 20 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Chaba
barevná litografie 12/200
v 37,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 83.
suchá jehla, akvarel 39/60
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Karel Chaba 86
akvarel, karton
15 x 10 cm
Signatura: na rubu Karel Chaba 1995
olej, sololit
39,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Chaba 78