1925–2009
109
122 %
64 500 Kč
3 650 Kč
230 000 Kč
suchá jehla 28/60
19 x 14 cm
Signatura: PD Karel Chaba 83.
barevný pastel
60,5 x 41,5 cm (výřez)
Signatura: LD Chaba
barevné fixky
18,8 x 9,5 cm
Signatura: PD monogram Ch
2 x kresba fixem
2 ks 20,5 x 15 cm
Signatura: LD Chaba, Ch.
barevná litografie 26/50
30 x 19,5 cm
Signatura: PD K. Chaba 81
olej, plátno
26 x 21,5 cm
Signatura: PD Chaba
olej, lepenka
28,5 x 38,5 cm
Signatura: na rubu pod dedikací Karel Chaba 24.II.73.
24,5 x 14 cm
Signatura: UD Karel Chaba 84
32 x 36 cm
Signatura: LD Chaba
32 x 36 cm
Signatura: LD Chaba
akvarel, pastel, kuličkové pero
30 x 24 cm (výřez)
Signatura: PD Chaba
suchá jehla 2/30
32 x 24,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 76