1925–2009
108
122 %
64 500 Kč
3 650 Kč
230 000 Kč
suchá jehla 31/60
17 x 24,5 cm
Signatura: PD 77 Karel Chaba
suchá jehla 2/30
32 x 24,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 76
barevná serigrafie 2/100
50,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 82
32 x 36 cm
Signatura: LD Chaba
olej, lepenka
37 x 26 cm
Signatura: LD Chaba
barevná serigrafie 2/100
50,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 82
olej, lepenka
37 x 26 cm
Signatura: LD Chaba
olej, plátno
34,5 x 28,5 cm
Signatura: LD Chaba
barevná litografie 14/200
38 x 28,5 cm
Signatura: PD Karel Chaba 89
15 x 10 cm
Signatura: Karel Chaba
olej, plátno
85 x 65 cm
Signatura: LD Chaba
barevná litografie 88/100
19,5 x 14 cm
Signatura: K. Chaba 82