1899–1977
olej, malířská lepenka
27,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Josef Zamazal, LD 1933
olej, plátno
46 x 53 cm
Signatura: LD Josef Zamazal, PD 1947
27 x 17 cm
Signatura: LD Z 28
27 x 17 cm
Signatura: LD Z 28
olej, plátno
63 x 85 cm
Signatura: PD Josef Zamazal 1956
16,5 x 13 cm
Signatura: zmz 36
27 x 20 cm
Signatura: Zamazal Josef 1926
akvarel
27 x 20 cm
Signatura: Josef Zamazal
olej, lepenka
26 x 36 cm
Signatura: Josef Zamazal
olej, lepenka
26 x 36 cm
Signatura: Josef Zamazal
akvarel, kvaš, papír
18,5 x 14,5 cm
Signatura: nesignováno
1954
olej, plátno
66 x 74 cm
Signatura: LD Josef Zamazal 1954