1899–1977
29
199 %
87 000 Kč
olej, plátno
63 x 85 cm
Signatura: PD Josef Zamazal 1956
16,5 x 13 cm
Signatura: zmz 36
27 x 20 cm
Signatura: Zamazal Josef 1926
akvarel
Signatura: Josef Zamazal