1899–1977
olej, plátno
64 x 47 cm
Signatura: LD Josef Zamazal
olej, plátno
64 x 47 cm
Signatura: LD Josef Zamazal
olej, lepenka
27,5 x 37 cm
Signatura: LD Josef Zamazal, PD 1939
olej, lepenka
27,5 x 37 cm
Signatura: LD Josef Zamazal , PD 1939
tempera, kvaš, karton
38,5 x 66 cm (výřez)
Signatura: PD JZ 28
tempera, kvaš, karton
38,5 x 66 cm (výřez)
Signatura: PD JZ 28
tempera, kvaš, karton
38,5 x 66 cm (výřez)
Signatura: PD JZ 28
olej, lepenka
28,5 x 39 cm
Signatura: PD Josef Zamazal, LD Velké Karlovice 1941
olej, plátno
46 x 53 cm
Signatura: LD Josef Zamazal, PD 1936
olej, malířská lepenka
27,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Josef Zamazal, LD 1933
1954
olej, plátno
63 x 75 cm
Signatura: LD Josef Zamazal 1954
olej, plátno
46 x 53 cm
Signatura: LD Josef Zamazal, PD 1947