1877–1914
90. léta 19. století
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
82 x 101 cm
Signatura: sign. LD J. Král
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
23 x 30,8 cm
Signatura: sign. PD J. Král
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |