1877–1914
olej, lepenka
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Král
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král
1900
olej, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: PD Joža Král, LD 7/8 900
1909
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: PD J. Král 1909
olej, karton
21 x 29 cm
Signatura: J. Král