1870–1957
26
139 %
180 000 Kč
180 000 Kč
1918
olej, plátno
90 x 75 cm
Signatura: sign. LD Holub 918
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
47,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD J. Holub
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1918
olej, plátno
90 x 75 cm
Signatura: sign. LD Holub 918
1912
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD Holub 912
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
73 x 81 cm
Signatura: sign. PD J. Holub
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |