1870–1957
26
139 %
180 000 Kč
180 000 Kč
kol. r. 1890
olej, lepenka
33 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Holub
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1908
olej, plátno
56,5 x 67 cm
Signatura: sign. LD Holub 08
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
66 x 76,5 cm
Signatura: sign. LD Jos. Holub 1927
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |