1870–1957
26
139 %
180 000 Kč
180 000 Kč
olej, lepenka
29 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Holub
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |
olej, lepenka
28 x 34 cm
Signatura: sign. PD J. Holub
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1912
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD J. Holub 12
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, kašírované plátno na lepence
46 x 44 cm
Signatura: sign. PD Holub 1926
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
80 x 97 cm
Signatura: sign. LD Holub
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 64 cm
Signatura: sign. LD J. Holub. 1926
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 28 cm
Signatura: sign. PD J. Holub. 1939
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1912
olej, lepenka
50 x 66 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
66 x 76,5 cm
Signatura: sign. LD Jos. Holub 1927
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1908
olej, plátno
56,5 x 67 cm
Signatura: sign. LD Holub 08
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
kol. r. 1890
olej, lepenka
33 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Holub
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
80 x 97 cm
Signatura: sign. LD Holub
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |